Haber

Başkan Gürün Anneler Günü’nü Kutladı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, özverinin, sonsuz ve karşılıksız sevginin anlamı annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Bir annenin çocuğuyla tüm dünyayı değiştirebileceğini söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, annelerin fedakarlıklarının ve özverilerinin yanında çocukları için birer öğretmen ve sırdaş olduklarını ifade etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Annelerimiz sevginin, bağlılığın ve fedakarlığın eşsiz temsilcisi ve en değerli hazinemizdir. Sadece çocuk yetiştirmiyorlar, ülkenin geleceğinin teminatı olan gençlerimizi sabırla ve her türlü zorluğa göğüs gererek yetiştiriyorlar. Karşılık beklemeden vermenin, bağışlamanın, hoşgörünün, şefkatin ve eşsiz sahiplenmenin mimarı olan annelerimize hakkınızı ödeyemeyiz. Milli Mücadele’de çocuklarıyla birlikte cepheye mermi taşıyan annelerimiz ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi bir evlat yetiştiren annemiz Zübeyde annemiz sayesinde böyle güzel bir ülkede huzurlu ve mutlu yaşayabiliyoruz. yol. Varlığımızı borçlu olduğumuz, bizi hayata hazırlayan, koruyucumuz, eğitimcimiz ve ilk öğretmenlerimiz olan tüm annelerimizin gününü kutluyor, ebediyete intikal eden annelerimizi saygı ve özlemle anıyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-gurpinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu